+7 (7172) 24-92-27 | Жұмыс уақыты: Дс-Жм 10:00-17:00
  • Жаңалықтар
  • Қарқын / спринт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының Ұлттық чемпионаты

Қарқын / спринт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының Ұлттық чемпионаты


| Жаңалықтар
Қарқын / спринт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының Ұлттық чемпионаты

Ағымдағы жылдың 5-11 қазан аралығында тректе темптік/спринттік түрлерден Қазақстан Республикасының Ұлттық Чемпионаты (ерлер/әйелдер, юниорлар/юниор қыздар) және спринт түрлерінен Қазақстан Республикасының Кубогі (ерлер) өтті.

Жарыстарға 12 облыстан 70-тен астам спортшылар қатысты. Жарыстардың нәтижесі бойынша №6 БЖМОРСМ тәрбиеленушілері келесі велоспорт түрлерінде медальдар ұтып алды:
Қазақстан Республикасының Ұлттық Чемпионаты:

Ізге түсуден командалық жарыс:

  • Стрельников Е., Стрельченко К., Васильев Д., Яковенко Е. – юниорлар арасында 1 орын;
  • Динмухаметов Р. – ерлер арасында құрама команда құрамында 1 орын;
  • Кармажаков С. - ерлер арасында құрама команда құрамында 3 орын;

Ізге түсіден жеке жарыс:

  • Кузьмина М. – әйелдер арасында 2 орын;
  • Васильев Д. – юниорлар арасында 3 орын;
  • Мандракова Е. – юниор қыздар арасында 2 орын;
  • Зайцева Н. – юниор қыздар арасында 3 орын;

Скретч топтық жарысы:

  • Яковенко Е. – юниорлар арасында 2 орын;
  • Репп Л. – юниор қыздар арасында 2 орын;

Топтық ұпай жарысы:

  • Стрельников Е. – юниорлар арасында 2 орын;
  • Репп Л. – юниор қыздар арасында 2 орын;

Командалық Спринт:

  • Мандракова Е., Зайцева Н., Репп Л. – юниор қыздар арасында 2 орын;
  • Резанов Д. – ерлер арасында құрама команда құрамында 1 орын;
  • Жаилганов А. – ерлер арасында құрама команда құрамында 2 орын;

Кейрин:

  • Зайцева Н. – юниор қыздар арасында 3 орын;
  • Резанов Д. – ерлер арасында 2 орын;

Омниум:

  • Стрельников Е. – юниорлар арасында 1 орын;
  • Яковенко Е. – юниорлар арасында 3 орын;
  • Репп Л. – юниор қыздар арасында 2 орын;

Мэдисон жұптық-топтық жарысы:

  • Стрельников Е., Стрельченко К. – юниорлар арасында 1 орын;
  • Яковенко Е., Васильев Д. – юниорлар арасында 2 орын;   
  • Репп Л., Мандракова Е. – юниор қыздар арасында 2 орын;

Шығумен топтық жарысы:

  • Динмухаметов Р. – ерлер арасында 2 орын;

Спринт:

  • Резанов Д. – ерлер арасында 3 орын;

Гит:

  • Зайцева Н. – юниор қыздар арасында 3 орын.

Қазақстан Республикасының Кубогі:

  • Резанов Д. – ерлер арсында Спринтте 1 орын.

Жарыстар UCI халықаралық ережелері мен ҚР жарыстар өткізу ережелеріне сәйкес өткізілді. Спортшыларымызды жарыстарда көрсеткен керемет нәтижелерімен құттықтаймыз!

Велоспорт түрлері

Пайдалы ресурстар

akkorda ruhani akimat kultura para strahovenie kultura-sport-kz
№6 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған
олимпиадалық резерв спорт мектебі

Қазақстан Республикасы Нұр-Сұлтан қаласы Қабанбай батыр даңғ. 45А,
"Сарыарқа"велотрегі ғимараты (карта) | Қабылдау бөлімі: +7 [7172] 24-92-27
© 2021 Барлық құқықтар сақталған. №6 БЖОРМСМ | arctika.kz