+7 (7172) 24-92-27 | Жұмыс уақыты: Дс-Жм 10:00-17:00
+7 (7172) 24-92-27

Тректегі Нұр-Сұлтан қаласының Чемпионаты


| Жаңалықтар
Тректегі Нұр-Сұлтан қаласының Чемпионаты

11-12 желтоқсан күні 2006-2077 жж, 2008 ж. және одан кіші жасөспірімдер мен қыздар арасында тректегі қалалық чемпионат өтті. 

Спортшылар ізге түсуден жеке жарыс, Гит, топтық Скретч жарысы және топтық іріктеу жарыстарынан күш сынасты. Чемпионаттың нәтижесі бойынша келесі спортшылар жүлдегер атанды:

Ізге түсуден жеке жарыс:

2006-2007 жж. жасөспірімдер арасында:

  • 1 орын Батырбеков Тамерлан
  • 2 орын Нурмуканов Данияр
  • 3 орын Кылышбеков Заманбек

2008 ж. және одан кіші жасөспірімдер арасында:

  • 1 орын Лещинский Роман
  • 2 орын Исмаилов Даулет
  • 3 орын Житниковский Максим

2006-2007 жж. қыздар арасында:

  • 1 орын Богданова Дарина
  • 2 орын Косолапова Диана
  • 3 орын Адильбек Дамиля

2008 ж. және одан кіші қыздар арасында:

  • 1 орын Кочеткова Дарья
  • 2 орын Кунецкая Ангелина
  • 3 орын Тулеухан Аруана

Топтық Скретч жарысы:

2006-2007 жж. жасөспірімдер арасында:

  • 1 орын Кылышбеков Заманбек
  • 2 орын Нурмуканов Данияр
  • 3 орын Базарбеков Диас

2008 ж. және одан кіші жасөспірімдер арасында:

  • 1 орын Житниковский Максим
  • 2 орын Лещинский Роман
  • 3 орын Жаксылык Байтлес

2006-2007 жж. қыздар арасында:

  • 1 орын Богданова Дарина
  • 2 орын Венглинская Алина
  • 3 орын Косолапова Диана

2008 ж. және одан кіші қыздар арасында:

  • 1 орын Кочеткова Дарья
  • 2 орын Кунецкая Ангелина
  • 3 орын Тулеухан Аруана

Гит (250м, 500м):

2006-2007 жж. жасөспірімдер арасында:

  • 1 орын Батырбеков Тамерлан
  • 2 орын Кылышбеков Заманбек
  • 3 орын Мильченко Андрей

2008 ж. және одан кіші жасөспірімдер арасында:

  • 1 орын Коваленок Егор
  • 2 орын Косолапов Илья
  • 3 орын Исмаилов Даулет

2006-2007 жж. қыздар арасында:

  • 1 орын Косолапова Диана
  • 2 орын Богданова Дарина
  • 3 орын Адильбек Дамиля

2008 ж. және одан кіші қыздар арасында:

  • 1 орын Кочеткова Дарья
  • 2 орын Кунецкая Ангелина
  • 3 орын Сарбас Аиша

Топтық іріктеу жарысы:

2006-2007 жж. жасөспірімдер арасында:

  • 1 орын Батырбеков Тамерлан
  • 2 орын Кылышбеков Заманбек
  • 3 орын Нурмуканов Данияр

2008 ж. және одан кіші жасөспірімдер арасында:

  • 1 орын Житниковский Максим
  • 2 орын Исмаилов Даулет
  • 3 орын Жумабек Жасулан

2006-2007 жж. қыздар арасында:

  • 1 орын Богданова Дарина
  • 2 орын Косолапова Диана
  • 3 орын Венглинская Алина

2008 ж. және одан кіші қыздар арасында:

  • 1 орын Кочеткова Дарья
  • 2 орын Кунецкая Ангелина

Спортшыларымызды құттықтаймыз және алдағы жарсытарда сәттілік тілейміз!

Велоспорт түрлері

Пайдалы ресурстар

akkorda ruhani akimat kultura para strahovenie kultura-sport-kz
№6 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған
олимпиадалық резерв спорт мектебі

Қазақстан Республикасы Нұр-Сұлтан қаласы Қабанбай батыр даңғ. 45А,
"Сарыарқа"велотрегі ғимараты (карта) | Қабылдау бөлімі: +7 [7172] 24-92-27
© 2022 Барлық құқықтар сақталған. №6 БЖОРМСМ | arctika.kz