+7 (7172) 24-92-27 | Жұмыс уақыты: Дс-Жм 09:00-18:00
+7 (7172) 24-92-27
  • Жаңалықтар
  • №6 БЖМОРСМ спортшылары жарыстарда үздік нәтижелер көрсете білді

№6 БЖМОРСМ спортшылары жарыстарда үздік нәтижелер көрсете білді


| Жаңалықтар

Ағымдағы жылдың 6-10 сәуір аралығында «Сарыарқа» велотрегінде бір қатар ҚР Чемпионаттары мен Республикалық жарыстар өтті. №6 БЖМОРСМ спортшылары жарыстарда үздік нәтижелер көрсете білді. Командалық есепте №6 БЖМОРСМ спортшылары 1 орынды иеленді. Құттықтаймыз!

1. Омниум, Мэдисоннан ҚРҰЧ (ерлер/әйелдер)

ОМНИУМ

Әйелдер: Кузьмина Марина – 1 орын

МЭДИСОН

Ерлер: Динмухаметов Рамис – 3 орын

            Потапенко Дмитрий – 3 орын

2. Кейрин, Спринттен ҚРЧ (ерлер/әйелдер)

КЕЙРИН

Ерлер: Резанов Дмитрий – 2 орын

СПРИНТ

Ерлер: Сафаров Александр – 2 орын

3. 4-күндік топтық жарыстан ҚРЧ (юниор қыздар)

Юниор қыздар: Склярова Елизавета – 1 орын

4. Жүрістен 200м, орыннан 500м, орыннан 250м Гит түрлерінен ҚРЧ (жасөспірімдер/қыздар 15-16 жас )

ЖҮРІСТЕН 200М ГИТ

Жасөспірімдер: Кылышбеков Заманбек – 1 орын

Қыздар: Косолапова Диана – 2 орын

ОРЫННАН 500М ГИТ

Жасөспірімдер: Кылышбеков Заманбек – 3 орын

Қыздар: Косолапова Диана – 1 орын

ОРЫННАН 250М ГИТ

Жасөспірімдер: Кылышбеков Заманбек – 3 орын

Қыздар: Косолапова Диана – 1 орын

5. Темптік түрлерден РЖ (ерлер/әйелдер, жасөспірімдер/қыздар 15-16 жас)

ТОПТЫҚ ҰПАЙ ЖАРЫСЫ

Жасөспірімдер: Риве Кирилл – 2 орын

                            Кашубский Дмитрий – 3 орын

Қыздар: Адильбек Дамиля – 3 орын

СКРЕТЧ

Жасөспірімдер: Хомячук Дмитрий – 1 орын

                           Райт Давид – 2 орын

                           Риве Кирилл – 3 орын

Қыздар: Кочеткова Дарья – 2 орын

               Богданова Дарина – 3 орын

ШЫҒЫП ҚАЛУ ЖАРЫСЫ

Ерлер: Динмухаметов Рамис – 3 орын

Жасөспірімдер: Иглинский Давид – 1 орын

                            Нурмуканов Данияр – 2 орын

                            Риве Кирилл – 3 орын

Қыздар: Богданова Дарина – 2 орын

6. Кейрин, Спринттен РЖ (юниорлар/юниор қыздар, жасөспірімдер/қыздар 15-16 жас).

СПРИНТ

Жасөспірімдер: Базарбеков Диас – 2 орын

                            Кылышбеков Заманбек – 3 орын

Қыздар: Ларцова Анастасия – 1 орын

               Косолапова Диана – 3 орын

Велоспорт түрлері

Пайдалы ресурстар

akkorda ruhani akimat kultura para strahovenie kultura-sport-kz

12022 06 15

№6 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған
олимпиадалық резерв спорт мектебі

Қазақстан Республикасы Нұр-Сұлтан қаласы Қабанбай батыр даңғ. 45А,
"Сарыарқа"велотрегі ғимараты (карта) | Қабылдау бөлімі: +7 [7172] 24-92-27
© 2022 Барлық құқықтар сақталған. №6 БЖОРМСМ | arctika.kz